Asystent ds. Sprzedaży Renault Trucks

Renault Trucks jest producentem pojazdów komercyjnych w Europie, częścią globalnego i wielokulturowego zespołu. Pracujemy z energią, pasją i szacunkiem dla człowieka. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania transportowe dla naszych Klientów.
Aktualnie istnieje możliwość podjęcia płatnego stażu na stanowisku:
Miejsce pracy: Zielona Góra
Staż u nas umożliwia zaliczenie obowiązkowej praktyki zawodowej jak również daje szansę związania się z naszą firmą na dłużej. Po zakończeniu programu stażowego najlepszym uczestnikom zaoferujemy zatrudnienie i możliwość rozwoju w strukturach firmy.
W trakcie stażu będą realizowane następujące zadania:
• Weryfikacja i aktualizacja wpisów w CM (baza danych Klientów)
• Kontakt z Serwisem w zakresie obsługi Kontraktów Serwisowych
• Wsparcie administrowania procesu sprzedaży pojazdów
• Nadzór nad Optifleet (narzędzie telematyczne do obsługi floty pojazdów)
• Współpraca z Firmami Zabudowującymi
• Mailingi, akcje wysyłkowe
Od osób zainteresowanych podjęciem płatnego stażu oczekujemy:
• Statusu studenta
• Dokładności i zaangażowania
• Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
• Nastawienia na rozwój
• Biegłej obsługi PC
• Prawa jazdy kategorii B
• Dobrej znajomości języka angielskiego
Oferujemy:
• Płatny, roczny staż w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia poprzez uczestnictwo w bieżących projektach oraz realizowanie odpowiedzialnych zadań
• Codzienną naukę w atmosferze dzielenia się wiedzą oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów
• Niezbędne narzędzia do pracy
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych pod okiem profesjonalistów
• Możliwość praktycznego wykorzystania swojej wiedzy
• Po zakończeniu programu stażowego najlepszym uczestnikom zaoferujemy zatrudnienie i możliwość rozwoju w strukturach firmy
Firma zastrzega sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

会社概要

Firma Renault Trucks dba o ludzi od 1894. roku. Projektujemy proste i wydajne rozwiązania transportowe, które pomagają klientom i kierowcom w realizowaniu ich misji, a społeczeństwom w kształtowaniu przyszłości.

Będziesz pracować w zespołach zaangażowanych ludzi o otwartych umysłach i globalnym, gotowym do współpracy nastawieniu. Poznasz kulturę, która zachęca ludzi do działania.

Renault Trucks jest częścią Volvo Group, jednego z czołowych na świecie producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz silników morskich i przemysłowych, do którego należą słynne marki Volvo, Mack, UD Trucks, Eicher, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus, UD Bus i Volvo Penta.

あなたについて知らせてください

選考プロセス

応募

応募頂いた後に、応募確認のeメールが送信されます。この後も、あなたの個人プロフィールを更新することができます。

面接

面接に進んで頂く場合は、その旨を連絡致します。その後のステップについてもお知らせいたします。

選考

採用者が決定したことは全ての候補者に通知されます。 あなたは私たちのデータベースにあなたの履歴書を保存して、あなたのプロフィールにマッチする他の仕事を探すことが出来ます。

イントロダクション

勤務を開始する際は、あなたがすぐにチームの一員となり、最高の形で仕事ができるようにイントロダクションを受けます。

お客様の声

同様の職種